Właściwość

 

 

 

Właściwość terytorialna

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Radomiu Marcin Witkowski Kancelaria Komornicza nr VIII w Radomiu jest właściwy do prowadzenia egzekucji na terenie obszaru Sądu Rejonowego w Radomiu obejmującego:
miasto Radom,
gminy: Jastrzębia, Jedlińsk, Jedlnia-Letnisko, Kowala, Przytyk, Skaryszew oraz Zakrzew.

Na podstawie pisemnego wniosku wierzyciela Komornik Sądowy Adrian Gmyrek może prowadzić egzekucję na obszarze obszar właściwości sądów okręgowych w:
Lublinie,  Radomiu,  Siedlcach,  Zamościu.

 

Sąd Okręgowy w Lublinie obejmuje obszar właściwości sądów rejonowych w Białej Podlaskiej, Chełmie, Kraśniku, Lubartowie, Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, Lublin-Zachód w Lublinie, w Łukowie, Opolu Lubelskim, Puławach, Radzyniu Podlaskim, Rykach i we Włodawie.

Sąd Okręgowy w Radomiu obejmuje obszar właściwości sądów rejonowych w Grójcu, Kozienicach, Lipsku, Przysusze, Radomiu, Szydłowcu i Zwoleniu.

Sąd Okręgowy w Siedlcach obejmuje obszar właściwości sądów rejonowych w Garwolinie, Mińsku Mazowieckim, Siedlcach, Sokołowie Podlaskim i Węgrowie.

Sąd Okręgowy w Zamościu obejmuje obszar właściwości sądów rejonowych w Biłgoraju, Hrubieszowie, Janowie Lubelskim, Krasnymstawie, Tomaszowie Lubelskim i Zamościu.